SIGIL OF THE EYE
CobosMika SEEDs Company
ds. 04.02.23 | 20:00 h
Estable
La dona del tercer segona
de Víctor Borràs - Àurea Màrquez - Teatre Nu
dg. 05.02.23 | 18:00 h
Estable
Vives!
Homenatge a les dones deportades als camps de concentració víctimes del nazisme
ds. 11.02.23 | 20:00 h
Estable
El bon policia
Una comèdia de Santiago Rusiñol - amb Ricard Farré i Arnau Puig
dg. 12.02.23 | 18:00 h
Estable
Obra completa
de Donald Margulies - Didascàlia Teatre
Del ds. 18.02.23 al dg. 19.02.23
Estable
DEMOCRAZY. La Transición, Borbón y cuenta nueva
Mario Rebugent i Mònica Balsells - Cia. La Saura
Del ds. 25.02.23 al dg. 26.02.23
Estable
Persèfone
de Iannis Ritsos - Dir. Gerard Bidegain - Trad. Joan Casas - Festival Lola
ds. 04.03.23 | 20:00 h
Estable
Agamèmnon
de Iannis Ritsos - Dir. Gerard Bidegain - Trad. Joan Casas - Teorema Teatre
dg. 05.03.23 | 18:00 h
Estable
Concrete Matter
Los Detectives
dj. 09.03.23 | 20:00 h
Estable
Vides de gos
de Marta Angelat - Companyia Q-ARS Teatre
ds. 11.03.23 | 20:00 h
Estable
Chipko
Q-ARS Teatre - Daniela Feixas
dg. 12.03.23 | 18:00 h
Estable
Com destruir una casa
Oriol Morales i Pujolar - Aleix Plana
Del dj. 16.03.23 al dg. 19.03.23
Cicle Verbatim Estable
Confitura de Codony
de Sílvia Navarro - La Llarga Teatre
ds. 25.03.23 | 20:00 h
Estable
Samurai
de Ferran Joanmiquel - Companyia La Mercantil
ds. 01.04.23 | 20:00 h
Estable
Polzet
Zum-Zum Teatre
dg. 02.04.23 | 18:00 h
Familiars Estable
Les altres
de Marc Artigau - Dir. Meritxell Yanes - amb Cristina Arenas i Laura Pujolàs
Del dc. 12.04.23 al dg. 16.04.23
Estable
Guillermotta
Vidal canta Guillermina Motta - Dir. Jordi Prat i Coll
dv. 21.04.23 | 20:00 h
Estable
Fem l'última copa
de Harold Pinter - Companyia La Metralla
ds. 22.04.23 | 20:00 h
Estable
Un angel estrany
Actual
Una àngel estrany
de Berta Calvo
Del dj. 27.04.23 al dv. 28.04.23 | 20:00 h
Estable
Una putefraccio feta necrosi 1
Actual
Una putrefacció feta necrosi
de Laura Gómez
Del dj. 04.05.23 al dv. 05.05.23 | 20:00 h
Estable
This Is Not Here (Re Imagine Yoko Ono)
de Sònia Masuda - Cia. A l'Abordatge
ds. 06.05.23 | 20:00 h
Estable
Ni puta gràcia
Actual
Ni puta gràcia
d'Anaïs Mendez
Del dj. 11.05.23 al dv. 12.05.23 | 20:00 h
Estable
Sopa de pedres
Cia. Engruna Teatre
dg. 14.05.23 | 12:00 h
Familiars Estable
L'últim dia de l'home gos
La Mala Companyia - Dir. Lucia del Greco
Del ds. 20.05.23 al dg. 21.05.23 | 18:00 h
Estable
La visita de la vella dama
Friedrich Dürrenmatt - Alumnes del CFGS en Tècniques d’Actuació Teatral d'El Galliner
Del dj. 25.05.23 al dv. 26.05.23 | 20:00 h
Estable
Petites tragèdies
d'Aleksandr S. Puixkin - Iguana Teatre
Del ds. 27.05.23 al dg. 28.05.23
Estable
Dues dones
La Funcional Teatre
dv. 02.06.23 | 20:00 h
Estable

Notícies