LOS BANCOS REGALAN SANDWICHERAS Y CHORIZOS
Cia. José y sus Hermanas
Del 03.11.18 al 04.11.18
Estable
VIURÀS EN EL MEU VERS (Sonets de Shakespeare)
Laura Conejero - Jordi Boixaderas - Il·lús Teatre
29.10.18
Proposta de Poesia 2018 Estable
GOLEM
Laura Garcia & Òscar Romera - Companyia Hojazurda
Del 27.10.18 al 28.10.18
Estable
Segon Encontre Transplanetari
Ameba Associació Cultural
27.10.18
Estable
GOLDI LLIURE (Autoretrat d'un insubmís)
César Goldi - Grupo Chévere
Del 29.09.18 al 30.09.18
Estable
KADDISH PEL FILL NO NASCUT d'Imre Kertész
Josep M. Uyà i Anna Casals
26.09.18
Estable
EL AMOR SEGÚN LA UNIVERSIDAD DE WESTRINTON
Companyia Intolerantes
Del 21.09.18 al 22.09.18
Estable
EL BRINDIS (Estrena) - Cicle Primerencs/Teatre
Frank Bayer – La Gàrgola Produccions Teatrals
Del 25.05.18 al 26.05.18
Estable
OTHELLO - Teatre
William Shakespeare – Les Antonietes
19.05.18
Estable
FEELING BILL EVANS - Música / Jazz
Helena Rosich
02.02.18
Propostes singulars
ULTRASHOW - Festival NEU! / Teatre d'humor
Miguel Noguera
21.01.18
Propostes singulars
EL MOLINET MÀGIC - Familiar / Teatre i titelles
Engruna Teatre
22.04.18
Familiars
LA PASTISSERA I ELS FOLLETS - Familiar / Titelles
L'Estaquirot Teatre
25.03.18
Familiars
ALMAZUELA (sota els llençols) - Familiar / Dansa
Companyia Roberto G. Alonso
03.03.18
Familiars
CONTES 1.0 - Familiar / Teatre
Teatre a la Fuga
04.02.18
Familiars
VAMOS A PONERNOS SERIAS (Estrena) - Cicle Primerencs/Teatre
Companyia 14.41 - ERAM
Del 17.05.18 al 18.05.18
Espectacles ERAM
FUMANDO ESPERO (L'APOCALIPSI) (Estrena) - Cicle Primerencs/Teatre
Companyia Elip6 – ERAM
Del 10.05.18 al 11.05.18
Espectacles ERAM
ELS TALLERS DEL GALLINER - Teatre
Alumnes del Centre de Formació Teatral El Galliner
Del 09.06.18 al 17.06.18
Escenaris Especials + Els Tallers del Galliner
CURTMETRATGES - Cinema
Projecció de 9 curtmetratges creats per a Escenaris Especials
Del 02.06.18 al 03.06.18
Escenaris Especials + Els Tallers del Galliner
CINEMA - Teatre
Escenaris Especials - Clàudia Cedó
01.06.18
Escenaris Especials + Els Tallers del Galliner
VIII TORNEIG DE DRAMATÚRGIA
Marta Aran - Mafalda Bellido - Cristina Clemente - Daniela Feixas - Joan Fullana - Paco Mir - Jordi Oriol - Roger Torns
Del 08.10.18 al 10.12.18
Temporada Alta 2018
UNA LLUITA CONSTANT
Carlota Subirós - La Ruta 40
09.12.18
Temporada Alta 2018
ELS OCELLS
La Calòrica
07.12.18
Temporada Alta 2018
MILI KK
Sala La Planeta - Marc Angelet
Del 28.11.18 al 02.12.18
Temporada Alta 2018
VIDA
Javier Aranda
01.12.18
Temporada Alta 2018
XEBI SF
De los delfines solo nos cuentan maravillas
30.11.18
Temporada Alta 2018
UNCANNY VALLEY
Stefan Kaegi - Rimini Protokoll - Thomas Melle
Del 23.11.18 al 25.11.18
Temporada Alta 2018
EPODERMIS
Carol López
Del 16.11.18 al 17.11.18
Temporada Alta 2018
ACORAR
Toni Gomila
11.11.18
Temporada Alta 2018
LES COSES EXCEPCIONALS
Duncan MacMillan - Sixto Paz Produccions
Del 09.11.18 al 10.11.18
Temporada Alta 2018
Vindicació de Mary Shelley
Ricard Ruiz Garzón
02.11.18
Proposta de Poesia 2018
Eva Baltasar
Una de les moltes formes que pren l'amor
01.11.18
Proposta de Poesia 2018
Montserrat Abelló comentada
Miquel Martín i Olga Cercós
31.10.18
Proposta de Poesia 2018
Acte de lliurament del XXXVIII Premi Casero
Carme Sansa diu i canta M. Aurèlia Capmany
30.10.18
Proposta de Poesia 2018
VIURÀS EN EL MEU VERS (Sonets de Shakespeare)
Laura Conejero - Jordi Boixaderas - Il·lús Teatre
29.10.18
Proposta de Poesia 2018 Estable
El color de la llum
Mithistòrima Produccions
Cicle Verbatim
No m’oblideu mai
Mithistòrima Produccions
Cicle Verbatim
Mili KK
Mithistòrima Produccions
Cicle Verbatim
Un conte de les mil i una nits
Cia La Planeta
Familiar
Un vampir ben educat
Cia La Planeta
Familiar
Aquest lloc web utilitza "cookies" pròpies i de tercers per oferir-te un millor servei. En navegar-hi n'acceptes l'ús. Més informació
ACCEPTAR